Ako si vybrať detské matrace?

Aké sú požiadavky sme sa obvykle uložené na matrac detskej postieľky? Tak, že bolo výhodné a praktické pre podporu vznikajúce chrbtice v správnej polohe, a vytvára ideálnu mikroklímu pre spánok. Starostlivosť rodičov nebude chýbať jediný nuansy pri výbere matraca pre dieťa – dávajte pozor na hypoalergénne tkaniny a výplne pre dýchateľný matracov a ortopedickú efekt. Nič nesmie narušiť sladký sen dieťa! Dúfame, že tieto tipy vám pomôžu zaistiť lôžko dieťa podľa pravidiel.
Nechceme šetriť na nové matraci!
Najviac často, pokušenie zachrániť vzniká, keď sa rodina sa objavia ďalšie dieťa. Dedičstvo okamžite prešiel postieľku, v ktorej spal staršieho brata alebo sestru. Často, s matracom – a to je prvá chyba rodičov. Matrace nutne musieť kúpiť nový! Po prvé, z hygienických dôvodov: matrace, rovnako ako posteľná bielizeň, – predmety pre osobné použitie.
V priebehu doby akékoľvek matrace hromadí prach a nasýti sa pachy – tejto dobe. Zbavte sa dvoch detí v tvrdej matraca je nereálne. Potom sa to stane rozliate mlieko alebo vodu. Nechajte na matraci továrni plastových obalov – nie je riešením. Matrace dýchať, spať v rovnakom filme, dieťa bude jednoducho nepohodlné, obaly budú šušťanie a rušia jeho spánok.

1
A konečne, vaše najstaršie dieťa v postieľke, a to nielen spí, naučil sa posadiť a potom stojí a skákanie. Takže matrac, bez ohľadu na to, ako dobre to môže byť, by mohla prísť o jeho ortopedické vlastnosti. Prečo dal zdravie dieťaťa v ohrození? Verte mi, kúpiť nové matrace je lacnejšie, ako utrácať peniaze na lieky na alergie, skoliózy, a iné nešťastia.
Vankúšová hornej matrace
“Čo je to ťažké!” – Niektorí rodičia sú prekvapení (mimochodom, zo všetkého najviac – pápež), ak predávajúci odporúča svoju pevnú matrac pre vaše dieťa. Pápež, nebuďte prekvapení: mladší vaše dieťa je, tým tvrdší matrac by mala byť. To pre dospelých s nimi tvoriť chrbticu môže dovoliť niečo mäkšie, zatiaľ čo iné deti anatómia – vytvoriť správne držanie tela, ktoré potrebujú, stredne tvrdé spanie. Ohýbanie chrbtice manifestu na 2 roky, a potom sa matrac bude musieť byť nahradený mäkké a hebké.