Čo zábava a voľný čas ponúknuť dieťaťa

Čo zábava a voľný čas by mal ponúknuť svoje dieťa počas prázdnin? Ako urobiť letnú zábavu a nezabudnuteľné? Samozrejme je lepšie letných prázdnin bol pre zdravie, a, najlepšie na čerstvom (aj viac žiaduce na more) vzduchu. Ale čo ak je letné dieťa je nútené stráviť v meste?

Samozrejme, všetci rodičia chcú leto dieťa bolo veselé a užitočné. Je tam dobrá možnosť je dať dieťa v meste letný počítačový tábor. To je veľmi poučné a určite bude hodiť v budúcnosti, nehovoriac o tom, zábavu, spoločenstvo vášnivý rovnaké hobby rovesníkmi.

Tábor nie je škola, tábor pre deti, ktoré sú žiadne hodiny. Samozrejme, camp dievcenske tapety poskytuje triedy, ale oni sú vo forme hry. Na počítači tábora deti budú mať zaujímavé aktivity. Oboznámi sa s roboty, naučiť sa, ako 3D tlačiareň bude vytvoriť počítačové hry, prečítajte si, ako na mount video a vziať vysokú kvalitu obrázkov. Výhody takáto zábava je pomerne veľa.
Dizajn a vývoj počítačových hier

Deti radi počítačové hry. Sú ochotní stráviť hodiny pri počítači alebo smartphone. Rodičia tak, že tieto aktivity nie sú užitočné, a snažia preložiť dieťaťa pozornosť na iné aktivity, napríklad navštevovať školu. Ale akonáhle sa dieťa bude na druhej strane proces tvorby hry, získa vedomosti a pochopenie sveta okolo neho. Práce na tvorbe počítačových hier vyvíja detí tvorivosť, čo ich núti hľadať riešenia problémových situácií. Budú lepšie pochopiť zákony fyziky a matematiky. Vzdelávanie detí sa uskutočňuje s využitím vzdelávacích modulov pre vytvorenie hry, to je prvý krok k programovaniu.


Dobre, programovanie je zrozumiteľný pre všetkých rodičov je dobrá vec.
Robotika pre deti

V lete počítačový tábor deti sa budú učiť základy robotiky a roboty. Budú zhromažďovať vaše prvé robota na základe Lego Myseľ Búrky a program.

Ostatné robot, Alfa 1s, bol vyvinutý v laboratóriách spoločnosti UBTECH Robotiky, skutočný guru vzdelávania a majstrov v oblasti robotiky. To sa zoznámiť deti s sebepodobnymi roboty základy robotiky a programovania. A on pomôže deťom pochopiť, ako svet bude v priebehu niekoľkých rokov. Po všetkých, roboty už nebude raritou, že bude pomáhať ľuďom v ich každodennom živote doma a v práci. Pohyb robota Alfa 1s sú tak blízko ľudského pohybu, a program ho pomocou mobilnej aplikácie alebo počítačový program.