Na čo sa zamerať pri výbere detskej postieľky

Na čo sa zamerať pri výbere detskej postieľky

Pri výbere postieľku nezabudnite sa opýtať, aké materiály vyrobené vybraný model. V prípade, že voľba padla na lôžku z dreva, uistite sa, že všetky jeho časti sú leštené a ich povrch je dostatočne hladké, aby sa dieťa nebolí seba alebo zasadil tŕň. Plastové postieľky je potrebné skontrolovať pevnosť – lepšie, ak táto posteľ je vyrobená z pevného, ​​husté plastu. Navyše, žiadny poškodenie kontrolovať hygienické certifikáty, a to najmä v detských postieľok z non-prírodných materiálov.

340201
Jasle by mala byť pokrytá špeciálnou hmota, na báze vody, ktorý sa používa pri výrobe výrobkov pre deti.
Starostlivo kontrolujte všetky vyčnievajúcich častí a upevňovacie prvky postieľky. Skrutky a skrutky sa musia doťahovať bezpečne, bez toho aby museli opustiť medzery, v ktorých by dieťa strčiť prst alebo stlačte kožu v rovnakom čase sa tieto prvky musia byť úplne skryté. Na lôžko by mal byť ostré a jasne vyčnievajúce hrany. Preto, rôzne nežiaduce gombíky a vyrezávané detaily – všetci sú veľmi traumatizujúce.
To je tiež dôležitým faktorom pri výbere detskej postieľky, a to najmä s ohľadom na nábytok z umelých materiálov, je to, že nová vec môže mať charakteristický zápach z materiálov, z ktorých je vyrobený. V tomto prípade je jasle treba vetrať, aby sa zabránilo možnosti alergie dieťaťa. Niekedy sa tento proces môže trvať značný čas, takže výber urobiť lepšiu posteľ pre dieťa dopredu. Pravda je potrebné poznamenať, že existujú modely, ktoré majú málo k žiadnej zápachu.
Venujte pozornosť vzdialenosti medzi mreže postieľky. To by malo byť 6-8 centimetrov, a tak nemajú uviaznuť hlavou, manipulovať alebo nohy dieťaťa.
Nespornou výhodou v období, keď dieťa bude prerezávajú zúbky stanú silikónové podložky na postieľke zábradlie – s nimi a nábytku zostanú nedotknuté, a dieťa bude pekné a bezpečné, aby ich uhryznúť.

Ak sú šťastní rodičia a súčasne motorista obsahujúce vo vlastníctva vozidla, bezpečnosť dieťaťa pri preprave musí zohrávať rozhodujúcu úlohu pre vás. Štatistiky potvrdzujú pravdu nemilosrdne – v núdzových situáciách, na cestách najviac postihnutých detí. A výsledkom nedbalého prístupu rodičov je nielen vážne zranenie, ale často fatálne, dôsledky, ktoré sú nevratné. Okrem toho SDA RF regulovať povinnú prítomnosť autosedačiek pre deti do 12 rokov. Podľa bodu 22.9 z mladšej vekovú skupinu dieťaťa, zatiaľ čo v aute musí sedieť v špeciálnom kresle a musí byť zároveň na sebe bezpečnostný pás. V prípade neexistencie tohto ustanovenia, aby bola zaistená vodiča je uložená pokuta, ktorej výška je veľmi významný. Takže to páči alebo nie, a získať špecifikované avtoinventar máte. Avšak, ísť do obchodu, byť pripravený na to, že rozmanitá škála môže zmariť šírenie cien, hojnosť farieb, textúr a výrobcov. Ako sa prepočítať a dostať tovar, všetky príslušné kritériá kvality, budeme sa snažiť porozumieť.