Od 6 mesiacov až jeden rok

Od 6 mesiacov až jeden rok

Dieťa začne sa dostať až sama k nohám tak, aby dno by sa mal znížiť na úroveň, na detskú postieľku byltse bol vo výške dieťaťa podpazušia.
Niekoľko odnímateľné mriežka tyče umožňujú omrvinky vystúpiť a vyliezť na jeho posteli.
Preniká zuby odvodiť popredia indikátor, ako je materiál lôžka je vyrobený. S lakovaných povrchov by mali byť opatrní a uistite sa, že žiadne obluschivalas maľovať s nimi. Na posteli z mäkkého dreva môže byť zuby známky, takže to skvelý spôsob, ako von môže byť silikónové podložky na byltsa.
Detská postieľka-jazdecká škola – pozoruhodný ľahká konštrukcia, vhodný pre cestovanie. Niektoré modely umožňujú pridať k veľkosti sáčkov, ktoré sa ľahko zmestia do kufra auta. A v rozloženom tvare, to nezaberá veľa miesta a je vhodný pre malé plochy bytov.

3

Od jedného do troch rokov a starší

Kid je už plne zvládla postieľku a jediným kritériom pre ňu v tomto veku bude jeho veľkosť (štandardne 120 x 60 cm) a schopnosť odolávať hmotnosti už pestuje batoľa. V roku dieťaťa váži asi 12 kg a tri, toto číslo sa zdvojnásobí, a preto žiadaní, aby posúdila svoju silu.
Odnímateľná lišta urobí z postieľky pre novorodeniatko plné postele. Špeciálnym lôžku-transformátory môže trvať vás do školy a zároveň majú rad doplnkových služieb: prebaľovací pult, komody, police.

Každých rodičia sa stretávajú s takými neuveriteľne príjemných problémov, ako je výber doplnkov detských vášho nenarodeného dieťaťa. Takže, vyberte malú jednu postieľku.

Príchode na produkty v obchode detských, oči začnú rozchádzať na mnohých variantov detskej postieľky. Lôžok na nohách a kolesami na bežca, betlehemy – hojdacie, s zásuvkami, stoly a mnoho ďalších.

Mama a otec už majú určitú predstavu o aký druh postele chcú dať svoje dieťa, ale je potrebné počúvať nejakú radu.
Ako vybrať postieľku pre novorodenca

Postieľka musí najprv byť bezpečné pre dieťa