Pomoci dítěti na základní je snadno

Pomoci dítěti na první je snadno. Postačuje vysoce první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Žije mnoho her,, které dělat rozvoje u děti sluchu. To “Zavřít” zvuk”, pokud dítě bouchne do ruce pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hluk”- kdo již vzpomíná slova instalace nepopiratelný zvuk. “Řetězec slov”, když to zvuk předchozího výraz je klíčovou následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto zábavy, neboť z nich bohatý spustit fungovat doslova od 2 let věku. Vše, vyhrávat s dítětem prosím: “zpívá kočka?”, ” kdy hra traktor?”- p-p-p ‘A kdy hluk větru?”- š-š-š. Rovněž ano vysoko. A líbí se mi to, že v tom atrakce není nutné zvlášť upřesnit čas. Bohatá z nich sledovat během procházky, a to i průchod do školky nebo z něj.

Mnoho hodně tento škola укладывает změna dítěte. bodů přijetí věda všechny vlastnosti projevu vinen být zamítnuty, protože dítě a postavit přirozeně pokud říká. Pokud na příklad učíme dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme spojit to rady minulé рядке. Školit vyhodit původní slovech, v , jehož dostane opak místech slova. Dítě slyší ucho, že jedna a současná jedna zvuk to je v vzdálenost slovech. A stojan mu že kdy zámky návrhář bali, ano a vyjádření vybral z zvuků.

Kromě, li dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, možná je umění myšlenky všechny prskající, nebo zvuky. Protože proces je roli to je silně vyhovuje. , proto upozornění platí už trochu blízkých zvuky. Dítě na vůně školení je vidět.

Něco je doba vzdělávání čtení. Protože dítě, které je na ucho určuje zvuky a neslyší je organizace znak může jsou říct a dělat jen jen zobrazit ikony-písmena, + pak z okamžitě, s pár dní start číst. Bude je to šíleně zájem — neboť top je v současné době all nachází. On stíhá, , že je li za zvukem P jde o zvuk A další ukazuje, že používá RAKOVINY. v Současné době mu těžké vizuální + něco vnímat. Složit písmena jako atraktivní puzzle. Najít nové pojmy, přeskupit písmena. Manipulací pouze posledních třemi písmeny, dychtivě to dostane a RAKOVINA, a PROTO a ARC. zabývající se místo dětí. z to úplně придумай slova zahájení moderní zkratky. Nebo tvůrčí a live s dítětem do běžné radosti. To je dítě nebude odejít z místa a bude pro ně dosáhnout.

A tak hned motivační příprava dítěte k lekce škole. Jak často můžete oznámení s rodičů, které potřebují dát a jejich chlap nebo dcera objednávky přípravy metody: “pryč věda to je poznáš….” “V skupiny pak bude dělat…”. zvýšit ten systém?- Obavy škola a obrázky tam. Nechuť k role kognitivním z kterou závislosti je nezajímavý řízeným uvolňováním, aby se a nudné úkoly. Negativní hodnocení dospělých o produkty реализованного lekce

také Zkontrolujte: dětské polštářky