Prírodné, ošetrené kvalitné drevo – tou najlepšou voľbou

Článok 1

Prírodné, ošetrené kvalitné drevo – tou najlepšou voľbou.

Kúpou betlehem vyrobený z dreva, je tiež nevyhnutné detský nábytok na zabezpečenie kvality a bezpečnosti laky a farby používané pri spracovaní produktov. Ak je dieťa je trochu starší a chcú vyskúšať všetky okolité objekty v chuti, bude toto pravidlo je najviac aktualnym.krovatki-dlya-rebenka
4
Je dôležité, aby pri nákupe nového posteľ nebola výrazná zápach farby alebo laku.

Všetky informácie o použitých materiálov pri výrobe detského nábytku, musia byť zaznamenané v hygienickej osvedčení pasu alebo produkty.

Uistite sa, že žiadať o tejto dokumentácii Banaby od predajcu a opatrne ju prečítať.

Náterové hmoty, ktoré sú bezpečné pre zdravie novorodencov sú zvyčajne na báze vody.

Niektoré moderné postele zaisťujú špeciálne mäkké silikónové vypchávky, ktoré nosia na hornú lištu.

Tieto doplnky pomáhajú zachovať pôvodný vzhľad dreva a samozrejme, chráni zuby a ďasná pred poškodením dieťaťa.

V posledných rokoch možno často nájsť postele vyrobené z drevotriesky alebo MDF. Jedná sa o materiál lacnejšie ako prírodné drevo, ale v rovnakom čase a menej bezpečné.

Drevotriesková doska známa vlastnosť emisií formaldehydu (a prchavú látku, ktorá má všeobecný toxického účinku), takže tento detský nábytok môže byť príčinou alergických reakcií.

2 Rozmery a tvar postieľke

Štandardná veľkosť postieľky je považovaná detský nábytok za vnútornú 120×60 cm. Tieto rozmery sú často používané pri výrobe detských matracov. Niektoré modely (napríklad kolíska) majú atypické rozmery: 110h60, 140h60, 140×70. To je najlepšie zvoliť postele s štandardných rozmerov, pretože je ľahšie vyzdvihnúť bielizeň a ďalšie komplektuyuschie.kak-vybrať-krovatku

Pokiaľ ide o spodnej časti lôžka, je tu možnosť rozhodnúť sa pre železnicu.

Na rozdiel od pevnej spodnej Hrebeňové umožňuje matrac dýchať a tým schne a zabraňuje plesniam a hubám začať svoje násilné aktivity.

Bočných stien lôžka v podstate tiež lamiel. Je veľmi dôležité, aby reechki nachádza kúsok (5-6 cm) a hlavy alebo rukoväť dieťa nemohlo uviaznuť medzi nimi, čím sa významne strach, ako on sám i jeho matka a otec.

Hĺbka lože má tiež dôležitú funkciu. Lôžka s regulačným hĺbkou – najpohodlnejšie.

Tak, zníženie dno na niekoľkých úrovniach pod posteľ vydrží dlhšie, pretože vyrastá dieťa bude v bezpečí.

Kolíska, ktorá nie je upravená hĺbku, bude trvať len niekoľko rokov, pretože, keď dieťa vyrastie, zvýši pravdepodobnosť, že prípadné straty cez stranu postele.