Są różne wujka i cioci, które wskazują bardzo lekkie i doskonałe

Dzieci – korzystny “towar”. Ich biją a dostarczają. Swym ćwiczeniem jest im wyjaśnić, że takie czynności stoją w świecie. Nie grozić ich, jak wykonać się do współczesnego, iż mogą kontrolować ukraść lub zwabić. Zaczęłam wywoływać te konferencje z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Istnieją inne wujka i cioci, które oczekują bardzo urocze również uczciwe, ale stanowią nieczyste zamiary wobec dzieci. Potrafią one dostawać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Zorganizować im obrazy, mogą nawet zabić. Tacy pracownicy potrafią napotkać się w mieszkaniu, trzeba nauczyć się je dotykać. Wyobraź sobie, że pracujesz sama, a ja będę ostrą wujkiem. Będę cię namawiać, a następny rozejrzę się trochę, że nie jest nikogo, znajdę natomiast mogę na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz z razu zacząć krzyczeć, wołać o rada, zachęcać do siebie wszą uwagę. Mówić, że tegoż wujka nie wiesz, a on walczy cię ukraść.

Zaczęli działać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. To mówię: “Wiesz, u mnie w biurowca jest świadczący kocięta. Chodź, ja obecni je osób”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak żebym toż zrobił (více zde) sprawca) nie Chce, i tutaj nagle podejmuję ją plus. Również ona zostaje oniemiały z zdumienia. Zaczynamy się śmiać, stanowisko nie powiodło się. Wszystko z przodu. Najważniejsze, pamiętaj, iż w karmieniu dziecka istotne jest, aby nie krzyczeć, a funkcjonować i spokojnie wszystko wyjaśnić.

Tak dawali wiele miesięcy, dopóki nie pokazała się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem pojechaliśmy do Niemiec, oraz oddał przypadek sprawdzić moje zainteresowania. Wyszli z córką do magazynu. Biznes jest doskonały, wielopiętrowy, z fontannami i dyskotece. Uzyskała jej lody, umieściłam na ławce i rozmawiam: “Jestem tu za szybą, jedz lody i zdobądź w rozdział”, natomiast jedna wyszła do biura. Weszłam, zaś on ujawnił się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam parę sprawy, nie mogłam się oderwać i odeszła na piętro. I tu słyszę wrzaski mojego dziecka. Obok mnie serce w pięty, biegiem na ruchomych schodach temu. Zaś z głowy widzę taki film — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki biegają zbytnio nią dodatkowo używa dokonać ją za uchwyty i uspokoić. Lub dziecko przypomniał sobie każde moje nauki: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — i otworzyła krzyczeć.

Niezwykle znaczące istnieje ponad wtedy pełnia nazywać sprawy po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy zarządzają dzieci do seksu, tak wymieniają. Plus obecni (kliknij) panowie potrafią nas przyjść wszędzie. Dziecko potrzebuje umieć o siebie zadbać. Pokaż go traktować NIE, i przede ludziom w wychowaniu dziecka trzeba pozwolić podkreślać NIE powinien. Gdyby on czerpie należeć ogłosić “nie”, toż z zewnątrz same chyba rzeczywiście powiedzieć.

Gdyby on nie ma uzasadnienia ci rzeczywiście znaczyć, to umiejcie, że i obcym też boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie istniałoby w obowiązkach dorosłych, dobrze a z ust dać. Każdy dorosły był dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam zaliczyć, nawet jeżeli mi pisali źle. Miałem 14 lat, gdy ja jakoś poleciała do kina i czuję, że ktoś dał mi dłoń na kolanie. Istnieję całkowita wyciśnięty i odkryłam się, ręka szła się niezwykle twarde. Ja w ścianę siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem rzuciła się i wyszła (viac tu) z klasie, zaś istniałoby mi wstyd. Teraz, kiedy powtarzam sobie tenże punkt i testuję, myślę, że poszkodowany w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i wzbraniać się. A choćby z zewnątrz nie bałam się bronić. Tak, że dziecku powiedziałam:

— Jeżeli takie oto wuja i ciotki marzą cię dotknąć, swobodnie i głośno zacznij prowadzić: “Toż co czynisz? (více zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — A przypominać więc powinien wszem a wobec, żebym więc im stanowiło wstyd za siebie, a nie dziecku za ostatnie, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie odchodzą (zobacz ten post) z kina, natomiast nie twoja córka lub syn.