Všetko to pružiny

Čo nie je pochýb o tom, je to, že ortopedické matrace by mala byť. Ďalší problém, ktorý to je. Predajné konzultanti sú často len odvolával sa na ortopedickú matracov na pružinách. Na návšteve neexistuje definícia pojmu “matrace”, pretože bezohľadní výrobcovia využiť tejto a dal označenie “ortopedické matrace”, a to aj tí, ktorí nie sú.
Ak vychádzame z etymológiu slova, ortopedické – to je ten, ktorý je určený na liečbu ochorení pohybového aparátu, vrátane chrbtice zakrivenie. Je zrejmé, že matrac sama nevylieči, napríklad, skoliózy. Ale prevencia matrac do detskej postieľky bude slúžiť vhod, a pre deti, je obzvlášť dôležité, rastúci organizmus. Vankúšová hornej matraca (podľa toho, ako to môže byť pružinové, a pružinové) poskytujú presne polohu tela pri spánku, v ktorom je chrbtica zostáva rovný, ale svaly zároveň bude mať pokoja, ale nie kmeň. Aby sme pochopili, matrace ortopedické účinok, alebo nie, mali by ste zistiť, čo sa skrýva náplň pod krytom.

2
Pružinové matrace
To, že pružinové matrace často rodičia kupovať doshkolyatam a dorast. Avšak, stredne tvrdý matrac na pružinách môže byť najlepšie pre dieťa. Pružinové matrace sú dva typy: s závislé pružinami typu “Bonnell» (Bonnell) a s nezávislými pružinami (tzv taštičkovými, Označiť ako taštičkové pružiny, TFK alebo multi-vreckami MultiPockets). Ako sa líšia?
V závislosti na jar blok “Bonnel” má malý ortopedické efekt, ale cenovo dostupnejšie. Všetko to pružiny sú spojené dohromady. Ukazuje sa, že pri pôsobení pružiny ovplyvnený zvyšok, a že kontinuálne spojenie matrac do detskej postieľky medzi pružinou neumožňuje rovnomerne distribuovať zaťaženie a opakujte obrysy tela spiaceho človeka. Ak ste fit túto možnosť (to je nákladovo najefektívnejšie), potom dať preferencie na matrac, v ktorom najmenší priemer pružín (štandardný priemer – asi 10 cm). Čím menší je priemer, tým viac pevne pružina stojan (bežný hustota – 100 za meter štvorcový) a “ortopedichnee” matrace. A ďalšie. Závislé pružina blok môže byť zvýšená po obvode v hornej a dolnej časti rámu – oceľový rám, a je to lepšie, než bez rámu verzie. To drží tvar dlhší a pravdepodobnosť, že dieťa bude valiť s takou matrac na podlahe menej.