Záručný servis nábytok

záručný servis nábytok
Pri nákupe nábytku do kuchyne, do jedálne, detskej izby alebo v iných priestoroch, predávajúci na sklad nábytku predavač vám “zásielku”. Podľa tohto dokumentu, budeme poskytovať záručný servis nábytok. Táto služba umožňuje kupujúcemu určitom termíne v dokumente požadovanom získať bezplatnú odbornú pomoc v prípadoch, keď sú výrobky zakúpené prestávky alebo vyžaduje určité úpravy.

9191
To poskytuje záruku?
Záruka zahŕňa opravy a úpravy výrobkov zakúpených z internetového obchodu nábytku. Záruka sa však nestanovuje vrátenie zakúpeného nábytku a to viac pre jej návrat, predajcovia hotovosti.
Ak je váš nábytok je rozbité, je potrebné oznámiť výrobcovi. Ak sa potvrdzuje skutočnosť, že neúspech je zaradená do zoznamu prípadov, na ktoré sa vzťahuje záruka, do dvoch týždňov od výrobcov majstrov musí opraviť rozbité produktu, či už je to pre postele dieťaťa alebo koženom kresle pre hlavu, sklenený stôl, alebo stoličku v kuchyni a ďalšie.
V niektorých prípadoch, záruka je neplatná?
Existujú určité prípady, na ktoré sa nevzťahuje záruka výrobcu. Medzi ne patria: prítomnosť viditeľného fyzického poškodenia na nábytok, znečistenie. Ak máte všetky vyššie uvedené ťažkosti, môže výrobca opravu tovaru na náklady kupujúceho.
Vzhľadom k tomu, nábytok nie je produkt, ktorý možno vrátiť výrobcovi, pri príjme tovaru, uistite sa, že starostlivo kontrolovať a testovať lôžko pre dieťa, kuchyňa stenové panely alebo drevené stoličky, a akýkoľvek iný kus nábytku.
Online Store Nábytok «MebMarket» vám pomôže vyhnúť sa nepríjemným situáciám v nákupe a montáž nábytku. Pomôžeme vybrať nábytok so všetkými funkciami vášho domova, interiéru a povahe vašej domácnosti.